Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

אנחנו נרגשים להשיק את האתר החדש שלנו – האתר כרגע "בהרצה" לפרטים נוספים, הערות או דיווח על תקלות ניתן לפנות ל-mail@oig.co.il

40 שנה של חדשנות

מהיום הראשון, אנו מפתחים טכנולוגיה ומוצרים חדשניים המקדמים אורח חיים בריא של הלקוחות שלנו על ידי סיוע להם לשלב ביעילות מזונות מזינים ומלאים בתזונה שלהם.

הסיפור שלנו
1974
Hurom נוסדה כחברת מוצרי חשמל למטבח.
למייסד של Hurom, יזם וחדשן, הייתה משימה לקדם אורח חיים בריא על ידי ייצור מכשירים שעוזרים לאנשים לאכול מזונות מלאים ומזין יותר.
1974
1979 – 1998
מכשירי מטבח מפותחים כולל מעבד מזון חשמלי.
חדשנות תמיד הייתה המניע המרכזי של Hurom. במהלך תקופה זו, ייצרה ומסחרה יורום מספר מכשירי מטבח לרבות מעבד מזון מהיר.
1979 – 1998
2005
חידשה את טכנולוגיית המסחטה האיטית והסחיטה האיטית הראשונה בעולם (SST)
Hurom חידשה את מסחטת המסחטה האיטית הראשונה בעולם באמצעות טכנולוגיית ה-Slow Squeeze המוגנת בפטנט העולמי של Hurom.
2005
2010
Hurom Slow Juicer נבחר למוצר הקוריאני ברמה העולמית
ממשלת קוריאה קבעה את Hurom Slow Juicer כמוצר ברמה העולמית המעידה על צמיחת השוק שלה. World Class Product זכאי מדי שנה למוצר המדורג בין 5 המובילים בנתח שוק עולמי.
2010
2013
זכה בפרס Red Dot Design ופרס IF לעיצוב מוצר
Hurom זכה בפרס על הצטיינותה בעיצוב מוצר בתחרויות עיצוב בעל שם עולמי.
2013
2024
HUROM היום
בשוק מסחטות מיצים איטיות, מחלוצותיו של Hurom, ה- Hurom Slow Juicer צבר מיליוני מכירות ברחבי העולם. Hurom ממשיכה לשכלל את טכנולוגיית המיצים שלה ולפתח מכשירים שימושיים יותר.
2024
במה אנחנו מאמינים

בניית איכות

חשוב לנו מאוד מאיכות המוצרים שלנו. צוות המחקר והפיתוח שלנו המונה יותר מ-70 מעצבים, מהנדסים ותזונאים יוצרים בקפידה את המוצרים והמתכונים שלנו עם החומרים והמרכיבים המשובחים ביותר תוך שימוש בתהליך ייצור מדויק.

שביעות רצון של הלקוח

אנו שואפים להשיג 100% שביעות רצון לקוחות. אנו מוודאים שהמוצרים שלנו יספקו ביצועים מצוינים, אך אנו גם מספקים אחריות משמעותית לכיסוי כל בלאי.

חדשנות מתמדת

אנו מחויבים לשכלל ללא הרף את הטכנולוגיה והמוצרים שלנו כדי לעזור ללקוחותינו להשיג תזונה בריאה יותר בכל יום.

לקוחות מרוצים סביב העולם

85 מדינות וזה סופר! Hurom ממשיכה לתרום לתרבות המיצים והשייקים המתרחבת בעולם כמותג פרימיום. המטה והיצרנים של Hurom נמצאים בדרום קוריאה

מוצרים מומלצים
יצירת אפשרויות חדשות בשיטות סחיטה חדשניות

סוד הטעם והערך התזונתי המענג של מיצים המיוצרים במסחטות מיצים איטיות של Hurom, טכנולוגיית הסחיטה האיטית שלנו, שיטת סחיטה חדשנית שפותחה ועוצבה על ידי Hurom.

טכנולוגיית הסחיטה האיטית שלנו היא גרסה מתקדמת של שיטת הסחיטה המסורתית, והיא נועדה למזער אובדן תזונה על ידי סחיטת פירות וירקות בלחץ גבוה ובמהירות סיבוב אופטימלית. לא רק שהוא נוח וקל לשימוש, הטכנולוגיה הזו היא המפתח להכנת מיצים בכבישה קרה באיכות גבוהה יותר.

מצוידות בטכנולוגיית סחיטה איטית, מסחטות המיצים האיטיות שלנו מאפשרות לך לייצר מיצים מפירות, ירקות ואפילו אגוזים, לשים כוסות מיץ פרימיום על השולחן שלך מדי יום.

בורג הסחיטה

בורג סחיטה לכבישה קרה השומר על הערכים התזונתיים

תצורת הבורג מאפשרת מזעור של אובדן חומרי ההזנה עקב אי חשיפה לחמצן וחום הנוצר מחיכוך, וזאת בשל דחיסה איטית במהירות סיבוב נמוכה

סינון

מסננת עדינה מסננת את הפסולת מהמיץ שלך

המסננת העדינה מסירה חלקיקים מוצקים מהמיץ. זה משפר את מרקם המיץ בצורה מאסיבית, וגם מקל על ספיגת חומרי הזנה בגוף.

סחיטה

מברשת סיליקון פנימית למיזוג הטעמים

המברשת המסתובבת מערבבת היטב את חומרי ההזנה, הטעמים והצבעים מהפירות והירקות השונים, ובכך מעשירה את הטעם והארומה של המיץ.

1. טכנולוגיה - בורג הסחיטה

מדע שימור החומרים התזונתיים: 
הרכבת המיץ במהירויות סיבוב גבוהות, הנעות בין כמה אלפים לעשרות אלפי סיבובים בדקה, עלולה לגרום לקצבי חמצון מואצים. ובהתאם לאורכו, הבורג מאפשר לכמויות שונות של חמצן להיכנס למסחטה וליצור מגע עם החומרים.

הלחץ הגבוה שמייצר הבורג אינו מספיק כדי להבטיח ייצור מיץ איכותי; סחיטת מיץ היטב דורשת קצת מדע. הבורג המשמש במסחטות מיצים איטיות של Hurom עשוי מפלסטיק חזק הנקרא פוליאתירימיד (PEI), שהוא אידיאלי לשימוש בסיבוב בלחץ גבוה.

על ידי סיבוב ב-43 סל"ד, הבורג ה-PEI שלנו ממזער את החמצון, ובכך ממקסם את תכולת החומרים המזינים של המיצים שהוא מייצר. ליצירת חווית שימוש נוחה, החוסכת זמן הכנה.

2. טכנולוגיה - מסננת עדינה

העדינות של המסננת קובעת את הביצועים הכוללים של המסחטה.
המסננת העדינה כוללת רשת בעובי 0.3 מילימטר, המסננת ביעילות כמעט את כל החלקיקים המוצקים ליצירת מיצים בעלי מרקם רך וקטיפתי.

הגדלים החיצוניים והפנימיים של המסננת העדינה שונים, מה שמקל על תהליך הסינון כאשר נוזל עובר דרך הרשת העדינה.

הוא עשוי גם מפוליאתרמימיד עמיד (PEI) ופלדת אל חלד בעלת חוזק גבוה, המאפשרים לו לעמוד ביעילות בלחצים הגבוהים שנבנו בתוך חלל התא.

3. טכנולוגיה - מברשת מסתובבת

המברשת המסתובבת: ערבוב הטעמים 

המברשת המסתובבת מערבבת היטב את כל מרכיבי הפירות והירקות השונים, מה שהופך את מרקם המיץ לאחיד וקטיפתי יותר תוך שיפור הטעם והארומה הטבעיים שלו.

4. טכנולוגיה - מנוף שליטה

רעיון חדש וחדשני: הוצאת המיץ – קל יותר עם ידית שליטה

בעזרת ידית השליטה ניתן להתאים את רוחב יציאת המיץ ולכוון את הלחץ בתוך התא בהתאם לסוג של המרכיבים.

על ידי מתן אפשרות להתאים את היציאה של המרכיבים, ידית השליטה מאפשרת לך להכין מיץ במרקם שתמיד רצית

5. טכנולוגיה - ג'וס קאפ

מכסה המיץ: נוחות נוספת

שמירה על מכסה המיץ סגור תוך כדי שסחיטה מגבירה את זרימת הרכיבים המוצקים והנוזליים של המרכיבים, הופכת את מרקם המיץ המתקבל לאחיד יותר ומשפרת את טעמו הטבעי.

מכסה המיץ מאפשר גם ליצור מגוון משקאות אחרים, כמו מיצים מרובי מרכיבים, חלב סויה ושייקים.

6. טכנולוגיה - המנוע

 

מנוע AC חדשני שקט אך חזק

מנוע זרם החילופין (AC) של Hurom ידוע ברמות הרעש והרעידות הנמוכות שלו, המאפשרות לך להכין מיץ בסביבה נטולת רעש.

 

דבר נוסף שהוא ידוע בו הוא העמידות הגבוהה שלו, מה שמבטיח את תוחלת החיים הארוכה של מסחטות מיצים איטיות של Hurom.

הערכים של חיי HURUM

הנוחות שמקיפה אותנו ואורח החיים הקדחתני שאנו מנהלים בעולם המודרני של ישראל של ימינו מקשים עלינו להעריך את הרגעים הקטנים והנעימים בחיינו. אנחנו רוצים לשנות את זה על ידי הצגת האיכות והערך של החיים האיטיים דרך היופי של מיץ איטי.

אנו רוצים להחזיר לאנשים את הכרת התודה לטבע ואת שביעות הרצון מהחיים על ידי לסיוע להם לשחזר את בריאותם באופן טבעי, ליהנות מחיים מספקים לטובת גופם ונפשם כאחד, ולהגן על עצמם ועל יקיריהם מפני החרדה והמתח השכיחים כל כך. בחברה הישראלית.

צעדים קטנים מדי יום יכולים לשנות את חייך, וכוס מלאה בפלאי טבע במיץ איטי שהוא מיץ Hurom זה מקום נהדר להתחיל בו.

להפוך את הימים שלך למהנים יותר

יום עם Hurom אולי לא מרגש כמו לצאת לחופשה מחוץ לישראל , אבל הוא מלא ברגעים מענגים שיעזרו לכם להירגע.

החל מבחירה קפדנית של המרכיבים ועד להנחת כוסות מיץ טרי בכבישה קרה על השולחן לעצמכם וליקיריכם, 

אנו שואפים להפוך לחלק מהחיים שלך כהרגל שמביא לך אושר גדול יותר.

טיפוח הרגלים בריאים

מסחטות מיצים איטיות של Hurom יכולות לשנות את התזונה שלך. כל יום תמצאו את עצמכם מכינים מיצים בכבישה קרה באיכות מסעדה עם תוצרת טרייה ועונתית לבריאותכם ולאורך זמן של יקיריכם.

זהו הרגל שיעזור לכם לחזק את המערכת החיסונית ולהאט את תהליך ההזדקנות, שכן נוגדי החמצון בפירות וירקות מגנים על הגוף מפני מחלות ורדיקלים חופשיים. התזונה הבריאה ואורח החיים המאוזן המתאפשרים עם מסחטות המיצים האיטיות שלנו הם המפתח למילוי ימיכם במיטב החיים שיש להציע, כולל בריאות גופנית ונפשית טובה.

יורום, מקור לאושר בחייך

עם Hurom, חיי היומיום שלך יועשרו על ידי רעננות הטבע, בתוך ההמולה וההמולה של המטרופולין של ישראל אנו שואפים למלא את חייך ברעיונות וברגעים שיובילו אותך בדרך לחיים בריאים יותר, יוצאי דופן ומאושרים יותר בעתיד עם המסחטות האיטיות שלנו.

יתר על כן, Hurom יכול להיות נושא לשיחות בלתי נשכחות רבות עם אנשים שאכפת לך מהם כשאתה חולק עצות תזונה איכותיות עם החברים והאהובים שלך, ובסופו של דבר יהפוך לבחירה בסגנון חיים שמחייה את חייך. Hurom  יהווה מקור לאושר בחייך, באמצעות אמנות הסחיטה האיטית.

איזה מיץ תרצו לשתות?

Pulpy לעומת מיץ ללא סיבים

יש אנשים שמעדיפים לשתות מיץ עם סיבים, בעוד שאחרים מעדיפים בלי. אם אתם מחפשים לשתות מיץ כתחליף לארוחה, כוס מיץ עם כל כך הרבה סיבים עד שנראה ששייק תהיה בחירה טובה.

אם המטרה העיקרית שלך היא למקסם את ספיגת החומרים התזונתיים ולהפיק תועלת מתכונותיו של ניקוי רעלים של מיץ, מיץ ללא סיבים הוא הדרך ללכת.

המסחטות האיטיות שלנו מסננות ביעילות חלקיקים מוצקים מהמיץ, ומבטיחות ספיגת חומרים מזינים מרבית בגוף.

גם מיצים נטולי סיבים קלים יותר לבליעה, ולכן יכולים ליהנות מהם בבטחה גם על ידי ילדים וקשישים.

אנחנו מקלים על קבלת החומרים המזינים שלך
ממגוון פירות וירקות טריים ואורגניים

לא רק שמסחטות מיצים איטיות של Hurom מחלצות את האנזימים של פירות וירקות גולמיים, הן גם שואבות חומרים מזינים בין הקשרים של תרכובות סיבים.

אנזימים, שעלולים לאבד את כל תכונותיהם המועילות בחשיפה לחום, וויטמינים מסיסים במים כגון ויטמין C, פגיעים במיוחד לחום ולחמצן.

בעיצוב המסחטות האיטיות שלנו, התמקדנו במניעת אובדן חומרים מזינים עקב חום וחמצון.

מה הרכיבים התזוניים העיקריים בפירות וירקות

פירות וירקות עשירים בחומרים מזינים הידועים כמסייעים במניעת מחלות ובשמירה על בריאותכם,
לרבות אנזימים שונים, ויטמינים, פיטוכימיקלים, מינרלים וסיבים תזונתיים.

אנזים

אנזימים הם זרזים ביולוגיים חיוניים לאינספור תהליכים פיזיולוגיים הדרושים לשמירה על חיי אדם, כולל עיכול, הפרשת פסולת ומניעת מחלות. אנזימים אלו כוללים ברומליאן (נמצא באננס), פפאין (נמצא בפפאיה), אקטינידין (נמצא בקיווי) ועמילאז (נמצא במנגו).

ויטמינים

ויטמינים הם חומרים מזינים חיוניים שאורגניזמים זקוקים להם על מנת לגדול, להקל על תהליכים ביולוגיים ולשמור על הומאוסטזיס. ויטמינים מסוגלים גם למנוע ולטפל במחלות שונות כולל בעיות לב, רמות כולסטרול גבוהות והפרעות עור. ויטמינים מופיעים בפירות וירקות בשפע ובצורות שונות, כגון ויטמין A, ויטמין B קומפלקס וויטמין C.

מינרלים

מינרלים הם יסודות כימיים חיוניים הממלאים תפקידים מרכזיים בשליטה ובשמירה על תהליכים פיזיולוגיים. מסידן, אבץ ועד ברזל ואשלגן, מינרלים שומרים על העצמות שלך חזקות ועל הגוף שלך מאוזן. פירות וירקות כמו ענבים, לימונים, כרובים וגזר מכילים שפע של מינרלים שיתנו לגוף שלך דחיפה וישמרו על תפקודו.

סיבים תזונתיים

צריכת סיבים תזונתיים, מרכיב בלתי ניתן לעיכול במזון, מציעה יתרונות בריאותיים רבים כמו הקלה על עצירות, שמירה על משקל תקין והפחתת הסיכון לסוכרת ומחלות לב. נמצא בדרך כלל בפירות כמו תפוחים, בננות ותפוזים, כמו גם בירקות כמו קייל, ברוקולי, תרד ועגבניות.

פיטוכימיקלים

צמחים מייצרים תרכובות כימיות הידועות בשם פיטוכימיקלים כדי להגן על עצמם מפני גירויים חיצוניים שונים. צריכת פיטוכימיקלים מגינה על גופכם מרדיקלים חופשיים ומחדשת תאים פגומים, ובכך מסייעת להאט את תהליך ההזדקנות ולמנוע מחלות שונות. סוגי פיטוכימיקלים כוללים ליקופן, בטא-קרוטן, לוטאין, אנתוציאנין ואיסופלבון, הנמצאים בפירות וירקות בצבע אדום, כתום, ירוק, סגול ולבן בהתאמה.

למה מיץ יורום?

שומר על טריות המרכיבים על ידי מזעור חמצון באמצעות שימוש בטכנולוגיית בורג סחיטה מתקדמת.

מסחטות מיצים איטיות של Hurom יוצרות מיצי פירות וירקות איכותיים ללא תוספים על בסיס שיטה הממזערת את החשיפה לחמצן ולחום. זה שומר ביעילות על החומרים המזינים, הצבעים והריחות של המרכיבים. התוצאה היא כוס מיץ המייצגת מקרוב את פלאי הטבע

שימור חומרים מזינים הפגיעים לחום, כגון ויטמין C ואנזימים שונים, על ידי מרכיבים בטמפרטורות נמוכות.

פירות וירקות עדיף לצרוכם באופן גולמי, שכן האנזימים והוויטמינים המסיסים במים נהרסים בקלות על ידי חום הבישול. תמיסת מי חמצן 1/10 מנפח המיץ נוספה למיצים עשויים מעגבניות גולמיות ומבושלות כדי לראות פעילות נוגדת חמצון בתיווך אנזים.

גלה את הטעמים הבריאים והעזים של הטבע.

המסחטות האיטיות שלנו מסוגלות לייצר מגוון רחב של מיצים מהנים, כולל מיצים ללא תוספים, "אדים הדרים" מהנים וייחודיים, מיצים דמויי ארוחה העשויים משעועית ואגוזים, מיצי ניקוי למטרות שונות ומיצי גמילה. ניתן להשתמש בהם גם בהכנת מגוון מנות הכוללות מיצי פירות, כמו קינוחים.

פרסי העיצוב של REDDOT

פרס העיצוב Red Dot, שבו נבחנים מוצרים איכותיים שנוצרו על ידי מעצבים מכל העולם, נשפטים ונבחרים לקבל פרסים, הוא אחד מפרסי העיצוב המפורסמים בעולם.

זכינו בפרס היוקרתי הזה עבור כמה מהדגמים החדשניים והפונקציונליים של מסחטות מיצים איטיות שלנו, כולל דגם HH-SBF06 בשנת 2013 ודגם HW-SBF15 בשנת 2015. Red Dot Award / עיצוב מוצר 2015 : HW-SBF15 Red Dot

Award
עיצוב מוצר 2013 : HH-SBF06

פרסי העיצוב של IF

יחד עם פרס העיצוב Red Dot של גרמניה ופרסי המצוינות הבינלאומית בעיצוב של ארצות הברית (IDEA), פרס iF Product Design Award הוא אחד מפרסי העיצוב הנחשבים ביותר בעולם.

אירוע זה מתקיים בהאנובר, גרמניה, מאז 1953. מסחטות המיצים האיטיות שלנו קיבלו ציונים גבוהים ביותר מ-10 קריטריונים, כולל פרקטיות, בטיחות, עמידות, יצירתיות ואיכות עיצוב, מה שהוביל אותנו לזכות בסך הכל בשלושה פרסי עיצוב מוצר עבור דגמי HH-SBF06 ו-HK-BBF06 בשנת 2014 ודגם HW-SBF15 שלנו בשנת 2015.

פרס iF עיצוב מוצר 2015: HW-SBF15

פרס עיצוב מוצר iF 2014: HK-BBF06

פרס עיצוב מוצר iF 2014: HH-SBF06

עיצוב בינלאומי פרסי מצוינות IDEA

לעתים קרובות בהשוואה לפרסי האוסקר של הוליווד במונחים של קנה מידה ומוניטין, פרסי המצוינות בעיצוב הבינלאומי (IDEA) הם תוכנית פרסים בחסות איגוד המעצבים התעשייתיים של אמריקה (IDSA).

כפרס העיצוב היוקרתי ביותר בצפון אמריקה, ה-IDEA נחשב לשלושת פרסי העיצוב המובילים בעולם, יחד עם פרס Red Dot ו-iF Product Design Award.

בשנת 2013, נבחרנו כמנצח ברונזה על ידי תוכנית הפרסים היוקרתית עבור דגם ה-HH-SBF06 שלנו.

פרסי מצוינות בעיצוב בינלאומיים 2013: HH-SBF06

גראנד סלאם בפרסי המצאה בינלאומיים

בשנת 2010, פגענו בגראנד סלאם על ידי זכייה בשלושת פרסי ההמצאה הבינלאומיים המובילים בז'נבה, פיטסבורג ונירנברג. עם ההשתתפות היזומה שלנו בתערוכות המצאות שונות בכל רחבי העולם, המומחיות הטכנית שלנו זכתה להכרה משמעותית.

 

2010 – פרס זהב בתערוכת ההמצאות הבינלאומית של ז'נבה בשוויץ

2010 – פרס מכשירי המטבח החדשניים ביותר בתערוכת ההמצאות והמוצרים החדשים (INPEX) בארצות הברית

2010 – מדליית זהב ב-iENA נירנברג בגרמניה

"יורום, מותג מסחטות מיצים איטיות מספר 1 בעולם בשנת 2017"

הערת שוליים: "מקור Euromonitor International Limited;
Consumer Appliances 2018ed, תנאי נפח קמעונאות, כל ערוצי הקמעונאות, נתוני 2017"

סדנאות והדרכות

סל הקניות שלך0
אין מוצרים בסל הקניות שלך
המשיכו לקנות
0

טופס רישום אחריות

בכל פניה לקבלת שירות במסגרת האחריות, יש להציג חשבונית קניה בתוקף. בפניה ללא חשבונית ניתן לקבל את השירות בתשלום

טופס קריאת שירות

בכל פניה לקבלת שירות במסגרת האחריות, יש להציג חשבונית קניה בתוקף. בפניה ללא חשבונית ניתן לקבל את השירות בתשלום

טופס ביטול עסקה

בכל פניה לקבלת שירות במסגרת האחריות, יש להציג חשבונית קניה בתוקף. בפניה ללא חשבונית ניתן לקבל את השירות בתשלום

אתר OIG עושה שימוש בקובצי cookies, לרבות קובצי cookies של צד שלישי, עבור שיפור הפונקצינליות, שיפור חוויית הגלישה, ניתוח התנהגות גולשים (web analytics) ושיווק ממוקד. המשך גלישה באתר זה מבלי לשנות את הגדרת קובצי ה-cookies של הדפדפן, מהווה אישור לשימוש שלנו בקובצי cookies. למידע נוסף, עיין בהצהרת הפרטיות שלנו.