BLENDTEC – הבלנדר המוביל בעולם!

  • המותג האמריקאי BLENDTEC מייצר ומשווק את הבלנדרים המובילים בעולם בחדשנות, עוצמה ובאמינות לאורך זמן.
  • המותג BLENDTEC נוסד על ידי המהנדס והממציא טום דיקסון לפני 45 שנה ומאז היה למותג פרץ דרך בתחום, עם פטנטים רשומים ומוצרים באיכות הטובה ביותר בעולם.
  • בזכות המצאותיו החדשניות של טום דיקסון BLENDTEC נחשבת לחלוצת הטכנולוגיה של בלנדרים מקצועיים עם ביצועי פרימיום אשר מתאימים גם לשימוש ביתי.
  • מוצרי BLENDTEC נמכרים בכל רחבי העולם לשוק המסחרי והביתי כאחד.
  • את הבלנדרים של BLENDTEC לשימוש ביתי משווקת בישראל חברת OIG.

טום דיקסון, מהנדס וממציא,  יסד את BLENDTEC לפני כ-45 שנה במטרה ליצור בלנדר שלא נשבר. מאז הוא המציא 12 פטנטים ייחודיים כולל כד ה-WildSide – כד 5 צלעות במקום הכד העגול הרגיל שהפכו את החברה לשחקן המרכזי בתחום. עיקר התמחותו של המותג הוא בהתאמת מנועים גדולים למוצרים קטנים.

כשטום דיקסון רצה להוכיח שהבלנדרים של BLENDTEC יכולים לטחון כל דבר, הוא נכנס לחדר הבדיקות של מפעל החברה וטחן… קרשים! ב-2006 עלתה לרשת  Will It Blend?" (האם זה ייטחן?)", סדרת סרטונים שבהם דיקסון, לבוש בחלוק מעבדה לבן מכניס חפצים כמו אייפון, גולות, כדורי גולף ועוד לבלנדר וטוחן אותם לאבקה או למשחה. הוא גם הכניס לבלנדר חבילת גפרורים שגרמה לפיצוץ ולפינוי הבניין, קולה ועוף. סדרת הסרטונים הכניסה את בלנדטק למודעות של מיליוני צופים ובהתאמה תרמה לצמיחה אדירה במכירות הבלנדרים של החברה בארה"ב בפרט ובעולם בכלל.

טום דיקסון, הפך בזכות הסרטונים להיות דמות מוכרת, מודל לחיקוי ומרואיין מבוקש בעיתונים ובאתרים המובילים. בזכות המצאותיו החדשניות דיקסון הפך את בלנדטק לחלוצת הטכנולוגיה של בלנדרים מקצועיים לשימוש ביתי.

BLENDTEC מייצרת במפעל בארה"ב אשר מעסיק צוות מהנדסים מומחים, מוצרים חזקים באיכות הגבוהה ביותר, עם המנועים החזקים ביותר בתעשייה ולהבי פלדה יצוקים אשר עבים ב- 80% יותר משל המתחרים ופי 10 יותר חזקים.

 

הטכנולוגיה החדשנית ביותר של BLENDTEC פוגשת אמנות מהדור הישן ובתחנות ההרכבה עובדים צוותים קטנים אשר בונים ואורזים כל בלנדר מתחילתו ועד סופו.

מוצרי BLENDTEC נמכרים בכל רחבי העולם למגזר הפרטי והמסחרי כאחד – לשוק הביתי, למסעדות, בתי קפה, דוכני שייקים ועוד.

למה BLENDTEC?

  • במקום להבים חדים המתקהים עם הזמן, להב עבה וכהה המשתמש בעוצמת המנוע לכתישה וטחינה של כל דבר רטוב, קפוא או יבש.
  • צלע חמישית WILDSIDE השוברת את המערבולת הנוצרת בזמן הטחינה, ו"זורקת" את המזון כל הזמן למרכז הסכין. בכך נמנע למעשה הצורך בדוחס לצורך טחינת המזון, כפי שקורה בבלנדרים אחרים.
  • מבנה ייחודי של המכסה העליון, בנוי בצורת שתי קוביות לא חופפות. כאשר מכינים מרק חם בבלנדר, מצטברים במכשיר חום, אדים ולחץ. במקום סכנת פיצוץ או התזה של נוזל רותח על המפעיל, המכסה מונע היווצרות לחץ ובמידה ויש התזה של נוזל היא לא מגיעה למפעיל.
  • ממשק מגע חכם המאפשר בחירת תוכניות אוטומטיות לפי ההכנה הרצויה, תוכנית ניקוי עצמי ושינוי מהירויות בהחלקת אצבע.

בין מוצרי החברה:

Blendtec Classic 575

כולל תוכנית אוטומטית להכנת שייק ליצירת המשקה המושלם בכל פעם מחדש, בלחיצת כפתור. המכשיר מגיע עם בסיס מנוע 575, 3 כ"ס, ממשק מגע מואר, תוכניות אוטומטית בלחיצת כפתור ותוכנית ניקוי, 5 מהירויות לבחירה, תצוגה מוארת אשר מציינת זמן שנותר לסיום התוכנית. הבלנדר מגיע עם להב בטיחותי של Blunt  וכד 5 צלעות המקורי שמתאים במיוחד לשייקים, טחינת דגנים וקטניות לקמח, לישת בצק ועוד

מחיר: 3390 שקלים.

 

Blendtec Designer 625

Designer 625 מגיע עם טכנולוגיית טחינה של הדור הבא, ומגוון צבעים מרהיבים לבחור מהם. המכשיר מגיע עם בסיס מנוע 3 כ"ס, כד BPA FREE, ממשק מגע מואר  עם מסך אשר מציין זמן לסיום התוכנית ואייקונים אשר הופכים אותו לרב תכליתי וקל לשימוש, 4 תוכניות אוטומטיות, 6 מהירויות לבחירה באמצעות כפתור Pulse.
המכשיר מגיע ב-6 צבעים לבחירה.

מחיר: 4590 שקלים.

 

Blendtec Designer 725

Designer 725 מגיע עם עיצוב אלגנטי וטכנולוגיית Smart blend – טכנולוגיית הטחינה המתקדמת ביותר בעולם! הבלנדר מזהה כל בעיה אפשרית שעשויה להפריע לטחינה כגון התחממות יתר, שגיאת העמסה וכדומה ומציע למשתמש פתרונות לתיקון הבעיה.

המכשיר מגיע עם כפתור Multi Speed Polse, ממשק מגע  מואר לבחירה עם 10 מהירויות ותצוגה שמציינת כמה זמן נותר לסיום התוכנית. המכשיר מגיע עם מנוע 3.8 כ"ס, 6 תוכניות אוטומטיות לבחירה ותוכנית ניקוי, כד BPA FREE. למכשיר כפתור Multi Speed Pulse שקובע את המהירות המדויקת בהזזת האצבע על הפאנל ומתאים את המהירויות המתאימות במדויק עבור ערבוב, קיצוץ, ערבול, טחינה או מעיכה – לקבלת תוצאות מושלמות.

מחיר: 5790 שקלים.

 

Blendtec Designer 800

הבלנדר השקט ביותר בעולם!

בלנדר מקצועי עם טכנולוגיית הטחינה המתקדמת ביותר הקיימת עם כפתור PULSE ו-11 מהירויות בממשק מגע נוח וקל לתפעול. למכשיר 6 תוכניות אוטומטיות, מנוע 3.8 כ"ס, פאנל ממשק מגע מואר הכולל מידע על הזמן שנותר לסיום התוכנית, מגן רעש ייעודי הכולל את כל החידושים המובילים בתחום השתקת הקול וזרימת אוויר.

מחיר: 8900 שקלים.

כל הבלנדרים מגיעים עם אחריות – 8 שנים, האחריות הארוכה ביותר המוצעת בשוק למוצרים בקטגוריה.