מטבח בריא

BPA FREE ואי הפרשת מתכות ורעלנים אחרים – חשוב לוודא שהמכשירים בהם אתם משתמשים מצויידים באישור רשמי על היותם BPA FREE אם מדובר בפלסטיק, או אישור אי הפרשת מתכות רעילות אם מדובר במכשירים מתכתיים כמו סירים.
מסחטות HUROM עשויות מ- ULTEM, בלנדרים של DAVO עשויים מטריטאן. בשני המקרים מדובר בחומרים שהינם BPA FREE ועמידים מאוד בטווח הארוך.
סירי המולטי ורקה של DAVO מצויידים באישור ממכון התקנים הקוריאני על אי הפרשת מתכות רעילות (מכון התקנים הישראלי אינו מבצע את הבדיקה).

המדד האקולוגי – תקנים אירופאים ואחרים שמים יותר ויותר דגש סביב הורדת הצריכה האנרגטית של מוצרי החשמל. מוצר אשר צורך פחות חשמל עבור אותה תוצאה, נחשב איכותי יותר.
מוצרי HUROM צורכים 150W בלבד עבור מנוע AC תעשייתי, מוצרי POLTI מורידים את צריכת האנרגיה במקביל ליציאה עם דגמים עוצמתיים יותר בתוצאות הניקוי והחיטוי שלהם.

טכנולוגיה – בכל תחום קיימת טכנולוגיה “בריאה”, לכן חשוב לברר מראש עבור כל מוצר שברצונכם לרכוש מה הטכנולוגיה הבריאה ביותר עבורו כיום בשוק.

מסחטות HUROM של הדור השני מסתובבות במהירות של 43 סל”ד בלבד על מנת לשמר את כל רכיבי התזונה במזון, מוצרי הקיטור המתקדמים של POLTI מתאימים את עוצמת הקיטור והטמפרטורה לסוג המשטח או הבד לניקוי וחיטוי אופטימליים.

תזונה בריאה יכולה להיות קלה ופשוטה, עם מכשירי החשמל הנכונים!
כאשר אתם בוחנים מוצרי חשמל לרכישה וודאו ששאלתם את השאלות הנכונות!

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל נושא או בקשה ונשמח לעמוד לשרותכם