was successfully added to your cart.

עגלת קניות

מהו בלנדר ויטמיקס

ויטמיקס היא חברה אמריקאית הנוסדה בשנת 1921, והיא אחראית לייצור הבלנדר המוביל והנמכר ביותר בעולם – בלנדר ויטמיקס. בשנים האחרונות מתערער מעמדו של ויטמיקס עם כניסתם של בלנדרים נוספים כגון: DAVO OMNIBLEND, BLENDTEC ועוד.
הבלנדר קיבל ביקורות מעולות מכל רחבי העולם, וכן משפים ישראלים שפשוט לא מפסיקים לשבח את אמינות המוצר, את מהירותו ואת התוצרים שאפשר לקבל בשימוש בו. עם זאת, מחירו הגבוה מרתיע צרכנים רבים והופך את הבלנדרים האחרים בקטגוריה המקצועית לאטרקטיביים יותר.

הביקורות חוזרות ומדברות על המרקם המענג והקטיפתי שהבלנדר הזה יכול להגיע אליו, ומשבחות אותו על כך ששינה להם את חיי המטבח. עם זאת, ממבדקי השוואה שונים המפרסמים ברשת ניתן להתרשם כי בלנדרים אחרים בקטגוריה כגון DAVO OMNIBLEND מגיעים לתוצאה דומה, בעלות מכשיר משתלמת יותר.

צפו בהשוואה בין בלנדר ויטמיקס לבלנדר אומניבלנד

בלנדר DAVO OMNIBLEND מצוייד במערכת של 6 סכיני אל-חלד יפניים, המאפשרים טחינה רטובה ויבשה.

שימושי ומהיר

כמו המתחרים בקטגוריה, גם בלנדר ויטמיקס הפופולארי (אשר נמכר כבר שנים רבות הודות לביצועים שלו ולמהירויות בהן הוא עובד), מסוגל לטחון את כל מה שיכניסו אליו למרקם קטיפתי ואוורירי תוך דקות אחדות ואף שניות. מבחינת עוצמת הביצועים של ויטמיקס, יש לו מנוע עוצמתי במיוחד כדי שיהיה אפשר לטחון ולעבד בקלות כל דבר מבלי להשאיר גושים לא נעימים בבלילה. כמעט כולנו מכירים את ההרגשה הזו כשאנחנו שותים שייק בעזרת קש, בעיקר כזה שהכנו בבית, והקש פשוט נסתם הודות לחתיכות גדולות שנשארו בשלמותן למרות שהבלנדר עבד על טחינת הבלילה במשך 5 דקות – אם לא יותר. עם ויטמיקס לא רק שלא יישארו חתיכות שלא נטחנו, אלא גם הבלילה תהפוך לחלקה וקטיפתית תוך זמן קצר יותר. בלנדר DAVO OMNIBLEND אשר מצוייד במנוע של 3 כ”ס מגיע גם הוא לתוצאה דומה, ומאיים על ההגמוניה של הויטמיקס בקטגוריה.  בלנדר הויטמיקס מצוייד בלהבים חדים, מיכל זכוכית עמיד ומנגנון בקרה עצמית מפני חימום יתר. בלנדר DAVO OMNIBLEND מצוייד גם הוא במערכת של 6 סכיני אל-חלד יפניים, המאפשרים טחינה רטובה ויבשה.

יכולות מופלאות

כמו כל בלנדר בקטגוריה המקצועית עם בלנדר ויטמיקס ניתן לטחון דברים רבים, משייקים למרקים ואפילו עד גלידות. הבלנדר יכול להכין מרק חם (!) אם רק נשים בו ירקות ומים, ונפעיל אותו על מהירות גבוהה במשך 5 דקות. יעיל מאוד לאנשים שרוצים ארוחה חמה כאשר הם חוזרים מהעבודה, והרי אין לנו כוח לעמוד מול הכיריים והסירים המבעבעים ולחכות כמה שעות טובות כדי לקבל מרק שבכנות, כבר לא יהיה לנו חשק לאכול מרוב עייפות. כך, בקלות וביעילות מירבית, בלנדר הויטמיקס יכול לחסוך את המאמצים הרבים ואת הקושי (וכמובן את הרעב) כשהוא מחמם בעצמו את המרק תוך כדי טחינה לטמפרטורה של 80 מעלות לערך. גלידות ניתן להכין בו על ידי הקפאה מראש של פירות, ולשלב אותם עם בסיס יוגורט או שמנת – למרקם קטיפתי וחלבי, או לחלופין לשלב אותם עם קוביות קרח למרקם אוורירי יותר, מרקם של סורבה. אם כל זה עדיין לא מספיק, הבלנדר יכול לעשות עוד. הוא מסוגל לטחון פולי קפה טחינה דקה ואיכותית, הוא יכול לטחון גרעינים להכנת כל סוגי הקמח במרקם דק כמו בטחינה מקצועית, להכין חומוס קטיפתי, מוסי שוקולד מענגים, קוקטיילים חריפים, שייקים כמובן, והרשימה עוד ארוכה. ניתן למעשה לקבל תוצאות דומות מכל בלנדר בקטגוריה: DAVO OMNIBLEND, BLENDTECK וכו’.

ניקוי הבלנדר

אם נרצה להכין מרק וקינוח גלידה לאחריו, כמובן שנצטרך לנקות את הבלנדר בין לבין. המחשבה על ניקיון הבלנדר, במיוחד אם משתמשים בו באופן יומיומי נראית קצת מרתיעה. אך אל דאגה – הבלנדר דואג לכם גם כאן. שימו מים וסבון ותפעילו את הבלנדר למשך כמה דקות, והוא ינקה את עצמו. רק לשטוף אותו מהסבון והוא מוכן לעוד סיבוב!

יעניין אתכם : שואב אבק | יעניין אתכם : שואב אבק דייסון

סיר לחץ
לפוסט הבא

טופס רישום אחריות

בכל פניה לקבלת שירות במסגרת האחריות, יש להציג חשבונית קניה בתוקף.
בפניה ללא חשבונית, ניתן לקבל את השירות בתשלום.

הודעתכם נקלטה בהצלחה!